Paindlagede tellimine ja paigaldamine

Kalkulaator:

Hinna arvestamine

Laepind (m2)
Lambid kokku
Toorud kokku

Meie teenused:

Pakume laia valikut ripplae paigaldamiseks ja hooldamiseks. Ettevõtte spetsialistid — alates disaineritest kuni paigaldajateni — toovad ellu oma ideid ja tagavad venitatud lagede pika ja meeldiva töö.

Kliendi soovil võib lagi olla klassikalise valge värvi ja see võib tähendada tähistaevast või kummipilve. Disainiteenus eeldab konkreetse ruumi laiuse ülemmäära kujundamist, tekstuuri ja värvi valikut, valgustuse valimist ning mitme taseme ja mustrite kombinatsiooni.

Lakke tüübid:

MATT-VENITUSLAED

Matte venituslagi - on ruumide disaini klassikaline versioon. Suur nõudlus selle lõuendi järele tuleneb peamiselt selle atraktiivsest välimusest, paigaldamise lihtsusest ja taskukohasest hinnast. Välise välimuse tõttu on selline lagi väga sarnane täiesti tasapinnalisele krohvitud pinnale.

LÄIKIVAD VENITUSLAED

Hea sisekujundus korteri sisemusele ja disainile on läikivad venituslaed, mis peegeldavad valgust, tekitavad peegli mõju ja põrandapind visuaalselt muutub mahukamaks. Seda tüüpi pingutussüsteemid sobivad hästi madalate lagedega ruumi ning väikeste ruumide kaunistamiseks. Läikiv lagi annab interjöörile stiilse, kogenud ja esindusliku välimuse.

SATIINI VENITUSLAED

Satiini venituslagede võib omistada ühele mattmaali sortidest. Seda tüüpi venitusriie on valmistatud PVC-st. Neid saab valmistada erinevates värvitoonides, kuid kõige sagedamini on need kerged. Nende lagede oluline tunnusjoon on see, et nad hõõguvad valgustatult, nagu looduslik kangas.

VENITUSLAED FOTOPRINTIGA

Algne lahendus ja lisaks korteri sisustusele ja disainile on trükitud fotoga venitatud laed. Seda tüüpi pingutussüsteemid sobivad hästi madalate lagedega ruumi ning väikeste ruumide kaunistamiseks. Photoprint annab interjöörile stiilse, kogenud ja esindusliku välimuse.

MITMETASANDILISED LAED

Mitmetasandilised laed on kaasaegne, stiilne ja funktsionaalne süsteem. See konstruktsioon on eraldi paigaldatud alumiiniumist raam, millele paigaldatakse seejärel pingutusleht. Mitmetasandilise disaini paigaldamine võimaldab teil intelligentselt peita kõik peamise lae puudused.

Näided:


Meie teenused:

Disain

Kliendi soovil võib ülemmäär olla klassikaline valge värvus ja see võib tähendada tähistaevast või kummipilve. Disainiteenus hõlmab konkreetse ruumi laiuse ülemmäära kujundamist, tekstuuride ja värvide valimist, valgustuse valimist ning mitmete tasandite ja mustrite kombinatsiooni.

Paindlagede paigaldamine

Lae paigaldamine algab mõõtmisega ja lõpeb dekoratiivlindi kinnitamisega lae ja seina liigestes. Lagi paigaldamist teostavad ettevõtte spetsialistid, kes on saanud väljaõppe ja kellel on laialdased kogemused paigaldamisel. Paigaldamiseks tänapäevaste tööriistade ja kvaliteetsete materjalidega.

Heliisolatsioon

Ruumi eraldamiseks ülalmainitud mürast aitab heliisolatsioon teenus. Peamise lae ja pinge vahele pannakse erimaterjal, mis neelab müra. Pingeplaadi parandamine Mehaaniliste vigastuste, näiteks lõikamise või katkemise korral võib olla vajalik lae parandamine. Meie eksperdid kõrvaldavad selle puuduse, mille tagajärjed on peaaegu nähtamatud.

Vee äravool

Vee äravool võib olla vajalik lekke korral ülalt. Protseduur hõlmab lae osalist demonteerimist, lagi puhastamist, kuivatamist ja töötlemist seenevastase ainega ning voolu paigaldamist.

SUNLIGHT

 

Kreenholmi 10, Narva (Odav Aken), 
NVSTEEL OÜ (1000 мелочей, I этаж)

  TELLIMINE
  võib tellida telefoni teel (+372) 5525520
  või vormist
  Tulemuse saavutamine:

  Püüame tagada, et ripplagede hinnad oleksid läbipaistvad ja arusaadavad ning tehtud töö lõppmaksumus vastab meie klientide ootustele. Meie ettevõttes on läbipaistev hinnakujundus ja hinnakirjas trikke.

  Kulude arvutamisel rakendatakse kuni 30% suurust allahindlusskeemi.

  Kontorid:

  Kreenholmi 10, Narva (Odav Aken), NVSTEEL OÜ (1000 мелочей, I этаж)

  Kontaktid:

  Telefon: +372 5525520
  e-Post: info@sunlight.ee